פסטיבל מספרי הסיפורים

20 ₪ הנחה לכרטיס

 

פסטיבל מספרי סיפורים ה-28

18.9-28.9.21, תיאטרון גבעתיים

 

אלפי סיפורים, מאות משתתפים, עשרות מופעים, בעשרה ימים של סיפורים מרתקים מצחיקים ומפתיעים: חוגגים 100 שנה לעיר גבעתיים, בכירי ידיעות אחרונות על מאחורי הקלעים של העבודה העיתונאית, סיפורי רופאים, סיפורי מרוקו - 60 שנה ל"מבצע יכין", 80 שנה ללח"י, הצדעה מרגשת לשחקן גבי עמרני ועוד מבחר מגוון של מופעים.

 

ובנוסף, אירוע "מקורות יודעי דבר - עיתונאים מספרים" בהשתתפות עיתונאי ידיעות אחרונות: נחום ברנע, שלמה נקדימון, ד"ר רונן ברגמן, שמעון שיפר, רון בן ישי, סמדר פרי, ענת לב-אדלר.

אירוע 110, יום ג', מוצאי חג, 21.9.21 בשעה 21:30

 

העיתונאים לא ממציאים סיפור. הם מקבלים אותו, חוקרים אותו, עורכים אותו ומפרסמים אותו. מאיפה מגיעים הסיפורים הגדולים שאף אחד מאיתנו לא יודע מאיפה הומצאו? אלו המוסרים את הסיפורים הסמויים הם "המדליפים" ההדלפות הן הכלי הסמוי מן העין של העיתונאים. לכל מדליף ומדליפה יש מטרה וסיבה להדלפה.
לפעמים הסיבה נשארת סמויה, אבל הסיפור יוצא לאור ועם האור הזה אנחנו חיים.

 

אופן המימוש:

לחצו מטה על כפתור "להורדת קוד ההטבה", הקלידו את מספר ת.ז של בעל המנוי והקוד למימוש ההטבה ישלח אליכם בהודעת SMS ובדואר אלקטרוני לכתובת המייל ולמספר הטלפון המעודכנים במערכת.

לרכישת כרטיסים לחצו כאן, בחרו את המועד המועדף ואת הכיסאות הרצויים. לאחר מכן יש ללחוץ על "כרטיס רגיל"ולהזין את קוד ההטבה שקיבלתם בסיכום ההזמנה.