סאלבדור דאלי - התערוכה

כרטיס ב-89 ₪ במקום 139 ₪

 

התערוכה המקורית הבינלאומית של סאלבדור דאלי מגיעה לראשונה לישראל

החל מה - 09/07/21 , מתחם ארנה הרצליה

רק לבאי תערוכת סלבאדור דאלי ! מתחם בדיקות חינם בסמוך לכניסה לגילאי 3-12, פרטים נוספים מטה

 

למעלה ממאה פסלים ויצירות פרי דמיונו וגאונותו החתומים בכתב ידו וחלקם מתוך אוסף פרטי נדיר יוצגו הקיץ לראשונה בישראל בשווי של כ-15 מיליון יורו. מתי ניתנה לכם ההזדמנות לחוות מקרוב יצירת אומנות מקורית של אחד האמנים החשובים והגדולים בעולם? בקיץ הקרוב מתחם ארנה הרצליה יהפוך למשך חודשיים בלבד למוזיאון דאלי שיציג באופן רשמי את פסליו המפורסמים והפופולאריים שחלקם מקוריים, חלקם מתוך אוסף פרטי שיוצא לראשונה מגבולות שוודיה וחלקו חתום על ידי האמן דאלי כרפליקה מקורית במהדורה מוגבלת. בין המיצגים והפסלים שיגיעו: השעונים הנוזלים המפורסמים, ספת השפתיים, ליידי גודיבה, פסנתר הרגליים, ונוס ורשימה מרשימה שטרם הוצגה בישראל שכן חלקה מגיעה מהאוסף הפרטי של מר בנימין לוי שנתן את בירכתו ואישורו לשנע את האומנות הנדירה של דאלי לישראל. ידוע כי אף טלנובלה לא מגיעה לרמת הסוריאליזם בחייו של סלבדור דאלי. הוא נחשב לאמן הטירוף והשיגעון, האיש והשפם, זה שהפך ברגע ממהפכן לרדיקל, מבוגד למאהב, וממשוגע לאנוכי, הושפע מזרמים אומנותיים וקבוצות פוליטיות והשפיע על השפה העיצובית והאומנות של המאה העשרים והפך את האופן שבו אנחנו מסתכלים היום על אמנות מקצה לקצה. את כל הרב גוניות הזו תוכלו לפגוש לראשונה במוזיאון דאלי המקורי.

בתערוכה גם מתחם של מציאות מדומה (VR) שנוצר במיוחד עבור התערוכה בישראל ומציג את עולמו של דאלי כפי שמעולם לא נראה.

 

*הכניסה בכפוף להנחיות משרד הבריאות, יש להקפיד על הוראות התו הירוק

 

 שעות פעילות:

ימי חול – 10:00-19:00

ימי שישי וערבי חג – 09:00-15:00

ימי שבת– 09:00-19:00

 

רק לבאי סלבאדור דאלי ! מתחם בדיקות חינם בסמוך לכניסה לגילאי 3-12
קבוצת בלוסטון ופורום יוזמות מהלך עצמאי לפעילות יעילה ובטיחותית בתערוכות לבני הלגו הבינלאומית גיבורים ורשעים וידאגו על חשבונם לתפעול עמדות בדיקה מהירות בכניסה לתערוכות לגילאי 3-12 ברשיון משרד הבריאות וללא עלות. ובהתאם לתו הירוק. וזאת על מנת להבטיח להורים בילוי שקט בטוח ומהנה. מדובר ביוזמה פרטית ללא עלות לקהל הרחב החל מהיום.

בהתאם להנחיות משרד הבריאות, הכניסה לתערוכת לבני הלגו הבינלאומי – תערוכת גיבורים ורשעים בביתן 2 באקספו תל אביב תהיה בכפוף לתו הירוק.

תעודות תו ירוק נדרשות לכולם:
- מחוסנים
- מחלימים
- נבדקים עם תוצאה שלילית.
גילאי 0-3 פטורים מהצגת תו ירוק.
ילדים בגילאי 3-12 זכאים לבדיקות מהירות במימון המדינה
ילדי 12 ומעלה ומבוגרים (שאינם בעלי תעודת תו ירוק): בדיקות במימון פרטי.
בדיקות PCR תקפות לעד 72 שעות, ובדיקות מהירות (אנטיגן) תקפות ל-24 שעות.
בדיקות קופות החולים גם כן תקפות.


לקוחות יקרים, בכניסה לביתן 2, ברחבת האקספו (ת"א) יש מתחם בדיקות מהירות של איכילוב WELL שם תוכלו לבצע בדיקות מהירות לפני כניסתכם לתערוכה (ילדים בגילאי 3-12 ללא תשלום, 12 ומעלה ומבוגרים בתשלום).
לחלופין תוכלו להגיע עם תוצאת בדיקות שנעשו מראש.

אופן המימוש:

לחצו מטה על כפתור "להורדת קוד ההטבה", הקלידו את מספר ת.ז של בעל המנוי והקוד למימוש ההטבה ישלח אליכם בהודעת SMS ובדואר אלקטרוני לכתובת המייל ולמספר הטלפון המעודכנים במערכת.

לרכישת כרטיסים לחצו כאן, בחרו תאריך ושעה, סמנו "הטבת ידיעות מנויים" בשדה "מבצעים והטבות" והזינו את הקוד שקיבלתם.