מוזיאון האשליות

כרטיס ב-75 ₪ במקום 99 ₪

 

"מוזיאון האשליות"

פותח את שעריו בתל אביב

יוסף יקוטיאלי 6 נמל ת"א, האנגר 28

שימי לב, מתחם בדיקות קורונה בחינם בסמוך לכניסה לתערוכה לגילאי 3-12. 

 

"אם תמונה אחת שווה אלף מילים, אז אשליה לבטח מחביאה יותר ממיליון"

המוזיאון מתאים לכולם ! מבוגרים, ילדים, בני נוער, חיילים, סטודנטים - לכולם מובטחת הנאה והתרגשות יוצאת דופן מהקסם המיוחד הגלום באשליות האופטיות אשר גורמות למבקרים להטיל ספק בחושיהם.  הביקור במוזיאון מייצר חוויה מרתקת, מדהימה ומבלבלת: שום דבר לא נראה כמו שזה נראה.

 עד שלא תראו, לא תאמינו! המוזיאון מציע חוויה יוצאת דופן ומרגשת המשלבת את כל החושים. התחושה המתמדת המלווה את המבקרים בין המוצגים השונים היא שילוב מנצח בין תמיהה, תדהמה, בלבול והנאה - חוויה אינטראקטיבית, סוחפת,

מרתקת ומשעשעת עם טריקים מדהימים ומתעתעים המלמדים אותנו על ראייה, תפיסה, מוח האדם והמדע, כך שיהיה קל יותר להבין מדוע העיניים שלנו רואות דברים שהמוח שלנו לא יכול/מצליח להבין במבט ראשון.

המוזיאון מציע למבקרים עשרות אטרקציות שונות ומגוונות שיפעילו את המחשבה ויעוררו את הדמיון שלנו .
ברוכים הבאים לעולם האשליות ! אשליות גובה, אשליות היפוך, אשליות עיוות הנוצרות באמצעות מראות, אשליית אינסוף,אשליות אופטיות, הולוגרמות, אשליית ריחוף המדמות העדר כוח משיכה , קליידוסקופ, אביזרים בהם יש "טוויסט" מסוים ועוד.
כל מוצג והאשליה שהוא מייצר. התוצאה מרשימה ומאמנת את המוח, לא סתם מכנים מומחים את הביקור בו כ- "שיעור כושר למוח".

 

אופן המימוש:

לחצו מטה על כפתור "להורדת קוד ההטבה", הקלידו את מספר ת.ז של בעל המנוי והקוד למימוש ההטבה ישלח אליכם בהודעת SMS ובדואר אלקטרוני לכתובת המייל ולמספר הטלפון המעודכנים במערכת.

לרכישת כרטיס לחצו כאן והזינו את הקוד שקיבלתם במהלך הרכישה.