מטרופולין ודנה ברגר

50 ₪ הנחה לכרטיס

 

״מטרופולין״ ודנה ברגר חוזרים לאחד כוחות

שני מופעים בכרטיס אחד!

23/10/21, 20:30

פארק אריאל שרון 

 

באלבום הבכורה החשוב של ההרכב ״מטרופולין״, בו התארחו יוצרים שונים, השתתפה גם דנה ברגר בשיר ״לישון בלי לחלום״.
השנה, אחרי 15 שנה, הם יעלו לערב משותף במתחם קו רקיע בפארק אריאל שרון.

ראשונים יעלו מטרופולין, הפרויקט המוסיקלי פורץ הדרך של היוצר עופר מאירי. החבורה המופלאה של המוסיקאים-סופרסטארים חוזרים לבמה אחרי כמעט עשור של שתיקה.

״מטרופולין״ התחיל כפרויקט אולפן שהציג סאונד ואסתטיקה שהצליח לדבר את שפת הפופ וה-EDM תוך כדי שמירה על חום, רגש וכריזמה. ההצלחה המטורפת ברדיו הוציאה את מאירי וחבריו מהאולפן אל הבמה. מאז פריצתו ב-2005 ניפק "מטרופולין" שלושה אלבומי אולפן בהם שורה ארוכה ומופלאה של להיטי ענק ביניהם: "חזירים", "היא לא אומרת כלום", "לישון בלי לחלום", "מלאכים", "אין לי מקום" ועוד.

אחריהם תעלה לבמה דנה ברגר- שחוגגת עשרים שנה לצאת האלבום האייקוני שלה עד הקצה, שבמקרה או שלא הופק ע״י עופר מאירי וכלל שורה של להיטי ענק- "אהבה", "לומדת לעוף", "יש בזה טעם" ו"עד הקצה" כיכבו במצעדי ההשמעות וזיכו את דנה בתואר "זמרת השנה". במופע תבצע דנה שירים מהאלבום "עד הקצה" ובנוסף להיטים מעשרת אלבומי האולפן שהוציאה לאורך השנים וקיבעו את מעמדה כאחת מהזמרות והיוצרות הטובות והמוערכות בישראל.

 

*שימו לב:

- האירוע יתקיים על פי הנחיות משרד הבריאות

- ההפקה שומרת לעצמה את הזכות לבצע שינויים בהופעות, לוחות הזמנים וסידורי ההושבה בהתאם לשיקול דעתה, הצרכים בשטח והנחיות משרד הבריאות

-במופע של דנה ברגר לא יתארחו אמנים נוספים כפי שפורסם במקור

 

אופן המימוש:

לחצו מטה על כפתור "להורדת קוד ההטבה", הקלידו את מספר ת.ז של בעל המנוי והקוד למימוש ההטבה ישלח אליכם בהודעת SMS ובדואר אלקטרוני לכתובת המייל ולמספר הטלפון המעודכנים במערכת.

לרכישת כרטיסים לחצו כאן, בחרו את המושב המועדף עליכם והזינו את קוד ההטבה שקיבלתם בתהליך הרכישה.