"החיים הם קברט" בתיאטרון הקאמרי

כרטיס ב-129 ₪ במקום 350 ₪

 

"החיים הם קברט" - מחזות הזמר הגדולים, מאז ועד היום 

משתתפים: איציק כהן, דנה פרידר, גל פופולר, רויטל זלצמן, עופרי ביטרמן, נוי הלפרין, ירדן ניקפהמה/שני שאולי, הגר אנגל, ברק ביטון, שחף בלאש, שני דקל, יובל הבה, לירון ויגדור, ציון חורי, מעיין טרייביש, אור משה, רז סלמון, רוני עובדיה, איתי קורן, אלה רוזנצוויג.

בימוי וכוריאוגרפיה: עוז מורג

דרמטורגיה וייעוץ אמנותי: אורי אוריין ניהול מוזיקלי: אוהד בן אבי תפאורה: אדם קלר תלבושות: אורנה סמורגונסקי תאורה: אורי מורג הדרכה קולית: נעמה לוי קורפטיטור: גיורא ליננברג ניהול חזרות ריקוד: מתן בן שימול ע.במאי: חיים פיליבה

 

אלברט הוא איש לא ממש מיוחד, או כמו שאמא שלו הייתה אומרת "איש ממש לא מיוחד"! אבל יש דבר אחד בעולם שאלברט אוהב יותר מהכול: מחזות זמר!

בעזרת אוסף התקליטים שלו הוא מפגיש אותנו בערב אחד בסלון ביתו עם טוני ומריה מ"סיפור הפרברים", עם סאלי מ"קברט", עם טוביה מ"כנר על הגג", עם קזה מ"קזבלן" ועם כל הדמויות והרגעים הקסומים ממחזות הזמר האהובים שעלו בקאמרי לאורך השנים וקמים לתחייה לנגד עיניו.

חגיגה נוצצת ומרגשת של שחקנים, רקדנים, זמרים, אינספור תלבושות, שירים ובעיקר הרבה מוסיקה!

 

רשימה מלאה של מחזות הזמר:

1. קזבלן
2. סיפור הפרברים
3. שיער
4. יוסף וכותונת הפסים המשגעת
5. כנר על הגג
6. מצחיקונת
7. המפיקים
8. שגעון המוסיקה
9. שלמה המלך ושלמי הסנדלר
10. פשוט לאהוב
11. קברט
12. שורת המקהלה
13. עלובי החיים

 

*ההטבה בתוקף עד 31.12.21

*תיאטרון הקאמרי עומד בתנאי התו הירוק לקבלת קהל בכפוף להוראות משרד הבריאות. הכניסה תותר בהצגת תו ירוק בלבד- מחוסנים/ מחלימים/ בדיקה שלילית של קורונה מ 72 שעות טרם ההצגה. לפרטים נוספים לחצו כאן

*בהתאם להנחיות משרד הבריאות ישנה חובת עטיית מסיכה במהלך ההצגה. 

 

אופן המימוש:

לחצו מטה על כפתור "להורדת קוד ההטבה", הקלידו את מספר ת.ז של בעל המנוי והקוד למימוש ההטבה ישלח אליכם בהודעת SMS ובדואר אלקטרוני לכתובת המייל ולמספר הטלפון המעודכנים במערכת.

לרכישת כרטיסים לחצו כאן

בחרו את תאריך המופע ואזור הישיבה והזינו את קוד ההטבה שקיבלתם בתחתית החלון שנפתח. רק לאחר הזנת הקוד, תופיע ההטבה למנויי ידיעות אחרונות.