תערוכת לבני הלגו - גיבורים ורשעים

כרטיס ב-79 ₪ במקום 139 ₪

 

גיבורים ורשעים - תערוכת לבני הלגו הבינלאומית מגיעה לראשונה לישראל!

31.07.21-28.09.21

ביתן 2, אקספו, תל אביב

 

התערוכה הבין לאומית מבית האמן הגדול בעולם NATHAN SAWAYA עם המותגים והדמויות שכולם אוהבים מתחם FUN ZONE ענק שכולל מתחם אקסבוקס, קולנוע, מתחם דופלו לקטנטנים ועוד המון הפתעות לכל המשפחה


בפעמיים האחרונות למעלה משלוש מאות אלף ישראלים פגשו את המיצגים המפוארים של האמן נתן סאוויה בתערוכת הלגו בחולון, הפעם ההפקה מציבה רף חוויה חדש לקהל הישראלי ומביאה לביתן 2 באקספו תל אביב את התערוכה המבוקשת שכולה גיבורים ורשעים שכולנו מכירים. למעלה מ- 100 מיצגים ממליוני לבני לגו, שלכל מיצג הפרשנות הייחודית שלו לטובים נגד הרעים. הפסלים יכללו את כלי הרכב של הגיבורים, מיתולוגיית קומיקס גיבורים, חפצי הגיבורים והדמויות עצמן כמובן.

בנוסף לתערוכה המושקעת יוקם מתחם חוויתי ענק לכל המשפחה עם מיליוני לבני לגו מכל הסוגים: נינג'אגו, חברות, מלחמת הכוכבים, סיטי, ארכיטקטורה, מיינקראפט, דופלו ועוד.

המתחם מקורה וממוזג, ועם חנייה בשפע

*הכניסה בתשלום מגיל שנתיים

 

שעות הפעילות:
ימים א-ה בין השעות 9:00 – 18:00
יום ו' וערבי חג 9:00 – 16:15
שבת וחג 9:00 – 19:15

 

אופן המימוש:

לחצו מטה על כפתור "להורדת קוד ההטבה", הקלידו את מספר ת.ז של בעל המנוי והקוד למימוש ההטבה ישלח אליכם בהודעת SMS ובדואר אלקטרוני לכתובת המייל ולמספר הטלפון המעודכנים במערכת.

לרכישת כרטיסים לחצו כאן, סמנו "הטבת ידיעות מנויים" בשדה "בחר הטבה" והזינו את קוד ההטבה שקיבלתם. עם השלמת הרכישה, תקבלו הודעת SMS נוספת עם קישור בו תבחרו את מועד ושעת הגעה. לאחר בחירתכם, תקבלו הודעה נוספת עם הכרטיסים, עמם יש להגיע לקופה. שימו לב, לא תותר כניסה לתערוכה ללא תיאום הגעה מראש וללא כרטיס הכניסה.