ארוס רמזוטי

כרטיס החל מ- 179 ₪

 

עם אלבום חדש וסיבוב הופעות עולמי ארוס רמזוטי לא פוסח על ישראל וחוזר להשיב לכולנו אהבה איטלקית מתוקה

9.11.19 (מוצ"ש) - היכל מנורה מבטחים, תל אביב 

 

כשחושבים על מוזיקה איטלקית מיד עולה לראש השם של ארוס רמזוטי שכבר שנים לא נח ומייצר פס קול מוזיקלי, רומנטי ומשכר שמלווה כל אהבה ראשונה ומנחם כל שברון לבותכלס מתנגן ברקע גם כשסתם בא ליהנות ממוזיקה בשפה של ארץ המגף, עם פיצה וקיאנטי.

עם קריירה של יותר משלושים שנה, 14 אלבומים שנמכרו במיליוני עותקים ברחבי הגלובוס, אצטדיונים מלאים בכול העולם, ואינספור פרסים שמכתירים אותו לזמר הרוק/פופ האיטלקי הטוב ביותר, אנחנו גאים לארח את הסופרסטאר ארוס רמזוטי בפעם השנייה בישראל!

בספרדית, באנגלית, וכמובן באיטלקית אלו הם רק חלק מהלהיטים הממכרים שלו:

Piu Bella Cosa, Cosas de la vida (דואט עם טינה טרנר),  Adesso Tu, L'ombre Del Gigante, Un'Altra te, I belong to you (דואט עם אנסטסיה), Piu Che Puoi (דואט עם שר), Difendero (דואט עם ג'ו קוקר), Quanto Amore Sei , Un Angel Como El Sol Tu Eres, Musica E'Se Bastasse Una Canzone, Fuoco Nel Fouoco

 בחודש האחרון רצות שמועות בכל מקום על האלבום החדש של רמזוטי שילווה בטור מסביב לעולם, סוף סוף אנחנו יכולים לאשר את השמועות ולהגיד שרמזוטי יכלול את ישראל בסיבוב החדש ויגיע לכאן ב-11 בנובמבר 2019! הסיבוב יתחיל בפברואר בגרמניה ומשם ינדוד ליותר מ-20 מדינות ברחבי העולם בהן יופיע בהיכלים ובאצטדיונים הגדולים ביותר.