פסטיבל אפוס | EPOS

20% הנחה על כרטיס

 

הפסטיבל הבינלאומי לסרטי תרבות ואמנות חוגג עשור!

27.3.19-30.3.19 - מוזיאון תל-אביב לאמנות 

 

למעלה מחמישים סרטים בינ"ל וישראלים, שמציגים את האנשים והסיפורים ששינו את העולם: בסקיאט, מייפלתורפ, ז'ק ברל, ענקי הגאז' של בלו נוט, ואן גוך, רנצו פיאנו, מל ברוקס, מרס קאנינגהם, רוסטרופוביץ' ועוד.
• אירועים משותפים עם פסטיבל המוזיקה פליציה בלומנטל
• הרצאות ומפגשים עם אורחי הפסטיבל
• פעילויות לכל המשפחה

אפוס, פסטיבל הבינ"ל לסרטי תרבות ואמנות, יתקיים בתאריכים 27-30 במרץ במוזיאון תל-אביב לאמנות, לראשונה במתכונת מאוחדת עם פסטיבל המוזיקה פליציה בלומנטל. בזכות איחוד הכוחות בין שני הפסטיבלים, ייהנה הקהל משלל אירועים מגוונים: מפגשי וסדנאות אמן, הרצאות, סרטים וקונצרטים, שיהוו מוקד משיכה לשוחרי התרבות מכל הארץ.

אפוס חוגג עשור לקיומו עם למעלה מ- 50 סרטים חדשים מהארץ והעולם בהקרנות בכורה בישראל, תחרות סרטים ישראלים, פעילויות לילדים ועוד. את הפסטיבל יפתח 'שעת תה עם הדיימס', סרט דוקו בבימויו של רוג'ר מיטשל, במאי הסרט נוטינג היל, שמכנס יחדיו את ארבע גבירות התיאטרון והמסך הבולטות בבריטניה: ג'ודי דנץ, מגי סמית', איילין אטקינס וג'ואן פלורייט, לתה ורכילות.
הפסטיבל מתמקד בעידוד יצירה המתעדת את העשייה האמנותית בישראל. במסגרת זו, נערכת תחרות של סרטים ישראליים על אמנים.ות ואמנות ישראליים, במטרה לשמר את אוצרות התרבות הישראלית לדורות הבאים.

 

אופן המימוש:

לחצו למטה על כפתור "להזמנה", הקוד ישלח אליכם בהודעת SMS ובדואר אלקטרוני לכתובת המייל ומספר הטלפון הנייד המעודכן במערכת.

 

לרכישת כרטיסים לחצו כאן והזינו את הקוד שקיבלתם במעמד הרכישה.