דיויד גארט

50 ₪ הנחה לכרטיס בכל רמות המחיר

 

גדול הכנרים הוירטאוזים, יגיע עם להקתו לישראל במסגרת סיבוב ההופעות העולמי לאלבום החדש UNLIMITED

 19.09.2019 - היכל מנורה מבטחים

 

דייוויד גארט, הכנר הנודע ואחד הכנרים הטובים בדורו, המשלב בהופעותיו מוזיקה קלאסית, בלדות רוק ולהיטי פופ מכל הזמנים, יגיע לישראל להופעה אחת, שתתקיים ב- 19 בספטמבר בהיכל "מנורה מבטחים".

גארט יגיע עם להקתו  לישראל עם המופע החדש  UNLIMITED ובו יבצע ממיטב להיטיו וגם עיבודים מיוחדים ביניהם: SmoothCriminal של מיקל ג'קסון, The Show Must Go On של קווין, Smells Like Teen Spirit של נירוונה,HeyJude של הביטלס, ועוד רבים וטובים.

גארט נהנה מהצלחה בינלאומית מסחררת וסוחף אחריו מעריצים ברחבי העולם, החל מקהל מעונב באולמות קונצטרים ועד חובבי הרוק במופעי האצטדיונים הגדולים. גארט מכר בהופעותיו מליוני כרטיסים וקיבל 23 אלבומי זהב ו-16 אלבומי פלטינה. ב2011 שבר שיא גינס כנגן הכינור המהיר בעולם כשניגן את "מעוף הדבורה" של ניקולאי רימסקי-קורסקוב בזמן שיא של דקה ו5 שניות . בעזרת גישתו החדשנית גארט מצליח להנגיש את המוסיקה   הקלאסית לקהל הצעיר ע"י שילוב סגנונות מוסיקה שונים של אמנים ולהקות מובילים בהם  מייקל ג'קסון, מטאליקה, רובים ושושנים, נירוונה, ביטלס ועוד.

זו הופעתו השלישית  של גארט בישראל, לאחר שהופיע ב-2006 עם הפילהרמונית הישראלית וב2017 במסגרת סיבוב הופעות עולמי עם אלבומו "Explosive"בוהוא משלב בין מוזיקה קלאסית, בלדות רוק ולהיטי פופ מכל הזמנים. 

 

לרכישת כרטיסים לחצו כאן