סלין דיון | CELINE DION

10% הנחה לכרטיס

 

מופע נוסף לאור הביקוש!

5.8.20  - גני יהושע ת"א (מופע ישיבה)

 

כמתנה לשנה החדשה סלין דיון בישרה על הגעתה לראשונה לישראל והטירוף אחר הכרטיסים החל מרגע הבשורה. יחד עם ההתרגשות התבשר הקהל כי לראשונה הפארק יהפוך לאמפיתיאטרון בישיבה לעשרים אלף איש בלבד ובכך יזכה לחוויה חד פעמית תחת כיפת השמיים.

חגיגות ט"ו באב 2020 צפויים להיות בלתי נשכחים! 

שני ערבים עם הדיווה הראשונה, סלין דיון במופעים ראשונים והיסטוריים בישראל.

אחת לעשור מתאפשר לנו לקחת חלק במאורעות היסטוריים, וכעת ישנה הזדמנות נוספת לשים יד על כרטיס למאורע שכזה בניצוחה של הווקליסטית והפרסונה המוסיקאלית המצליחה בכל הזמנים –סלין דיון. 

מאדאם דיון תגיע אלינו במסגרת סיבוב הופעות עולמי ענק עליו הודיעה לפני עשרה ימים בו תגיע לכ 100 ערים ברחבי העולם, וצפוי להיות אחד המבוקשים בעולם, וזאת לאחר שבמשך שבע שנים הופיעה במשכן הנחשב והקבוע שלה בווגאס אליו עלו לרגל מכל העולם.

בעולם ובארץ סלין דיון נחשבת לאחת הזמרות המבוקשות ביותר וידועה בהופעותיה המושקעות הכוללות רפרטואר בלתי נתפס של להיטים הפרוסים על פני ארבעה עשורים בהם כבשה את המצעדים והלבבות, קיבלה אינסוף תארים והפכה לזמרת הרווחית ביותר בכל הזמנים. 

הגעתה לישראל מתאפשרת לאחר שנים ארוכות של מגעים בהן הביעה רצון ונכונות להגיע אך מטעמי לו"ז והופעות קבע בווגאס נמנע ממנה לעשות זאת. משהגיעה הבשורה על הגעתה, צוות ההפקה והמעצבים בניצוחו של וייס שקדו על תכנית ישיבה חסרת תקדים לפיה רק עשרים אלף רוכשי כרטיסים יזכו לשים יד על הכיסא המיוחל ובזאת לקבל מקום ישיבה בפארק ולצפות באחד המופעים המושקעים שטרם נראו בישראל תחת כיפת שמיים.