אברהם טל בקיסריה

כרטיס החל מ-90 ₪

 

13.6.19 - אמפי קיסריה

 

איזו שנה נהדרת הייתה לאברהם טל וכמה כיף שהוא חוזר אלינו לקיסריה, והפעם עם חברים טובים ואהובים שמעון ולוי - חבריו ללהקת שוטי הנבואה ואורח מיוחד מאוד: מוקי.

הופעותיו של אברהם בכל האולמות, גדולים כקטנים הוכתרו כבר מזמן על ידי הקהל והתקשורת כנפלאות ומשובחות. הופעותיו בקיסריה זכו לשבחי הקהל והתקשורת שהגדירו את ההפקה כמרהיבה, מצוחצחת, נדירה, עוצמתית ועוד אין ספור מחמאות..

ואכן, פס הקול שנטע טל בשדה האמנות המוזיקלית בישראל כולל עשרות שירים, שהפכו ללהיטי על והקנו לו את מעמדו כאחד מהיוצרים הבולטים והייחודיים בצמרת האמנים בישראל.

בזכות סקרנות אדירה לצלילים, טקסטים, טכנולוגיות והכרת כלי נגינה שונים הוא מנגן בהופעותיו על מגוון רחב של כלים וביניהם תופים, קלידים, גיטרה, בוזוקי, יוקללי, חליל צד ויוצק את כל אלו לתוך שיריו במארג צלילים מגוון.

מבית אבא הוא מביא את השאנסונים הצרפתיים ומשלב אותם עם עולמות האלקטרוניקה, הפופ, הרגאי, הראפ ועוד. אבל, מעל הכול עומד הקול הייחודי של אברהם בעל המנעד האין סופי.

אז למה אנחנו צפויים השנה בקיסריה? למופע שהוא חגיגה, למופע שהוא EVENT, למופע שהוא מפגש פסגה של חברים טובים שעושים מוסיקה משובחת, המשלבת פופ, אתניות ואלקטרוניקה וסוחפת את הקהל למסע מוזיקאלי מדהים.

 

לרכישת כרטיסים לחצו כאן 

לאחר בחירת המקומות בחרו בתעריף "מנויי ידיעות אחרונות".