אנריקו מסיאס

15% הנחה לכרטיס בכל רמות המחיר

 

אנריקו מסיאס חוזר להופיע בישראל

30.10.21 – 11.11.21

ת"א, חיפה, ירושלים, אשקלון

 

סיבוב הופעות "ישראל חבקי אותי בזרועותייך"

prends Enrico dans tes bras Israel

מאז פרוץ נגיף הקורונה, סוף סוף ישוב אנריקו מסיאס להופיע בישראל במסגרת סיבוב הופעות חדש.
חגיגה מוזיקאלית של להיטים מכל הזמנים בליווי תזמורת סימפונט רעננה - 20 נגנים ובניצוחו של דודי זבה.

מי ששמו נישא בהערצה בעולם וזוכה לאהבה ענקית לכל מקום איליו מגיע, אנריקו מסיאס עדיין מתגעגע לחיבוק מהקהל הישראלי גם אחרי רומן של חמישה עשורים.

 

לרכישת כרטיסים להופעה בחיפה 30.10.21 יש ללחוץ מטה על כפתור "להורדת קוד ההטבה", יש להקליד את מספר ת.ז של בעל המנוי והקוד למימוש ההטבה ישלח אליכם בהודעת SMS ובדואר אלקטרוני לכתובת המייל ולמספר הטלפון המעודכנים במערכת. לרכישת הכרטיסים למופע לחצו כאןיש לבחור את מקומות הישיבה המועדפים עליכם ולהזין את קוד ההטבה שנשלח אליכם בעת התשלום.

לרכישת כרטיסים להופעה בירושלים, 04.11.21 יש ללחוץ מטה על כפתור "להורדת קוד ההטבה", יש להקליד את מספר ת.ז של בעל המנוי והקוד למימוש ההטבה ישלח אליכם בהודעת SMS ובדואר אלקטרוני לכתובת המייל ולמספר הטלפון המעודכנים במערכת. לרכישת הכרטיסים למופע לחצו כאן. יש לבחור את מקומות הישיבה המועדפים עליכם ולהזין את קוד ההטבה שנשלח אליכם בעת התשלום.

לרכישת כרטיסים להופעה באשקלון, 02.11.21 לחצו כאן. יש לבחור ב"תעריף ידיעות אחרונות" ולהזין את תעודת הזהות של בעל המנוי בעת סיום הרכישה.

לרכישת כרטיסים להופעה בתל אביב, 10.11.21 לחצו כאן. יש לבחור ב"תעריף ידיעות אחרונות" ולהזין את תעודת הזהות של בעל המנוי בעת סיום הרכישה.

לרכישת כרטיסים להופעה בתל אביב, 11.11.21 לחצו כאן. יש לבחור ב"תעריף ידיעות אחרונות" ולהזין את תעודת הזהות של בעל המנוי בעת סיום הרכישה.

 

דגשים חשובים:

* ההטבה אינה תקפה למופע שיערך בבאר שבע.

*הכרטיסים שנרכשו טרום התפרצות מגפת הקורונה כוחם יפה לתאריכים החדשים ואין צורך בכרטיסים חדשים. ההופעות יתקיימו באותם אולמות שלפני הדחייה והמושבים שבחרתם יישארו בדיוק אותם מושבים.

*לצפייה במדיניות הביטולים ושאלות נוספות לחצו כאן