שיקאגו | CHICAGO בישראל!

כרטיס החל מ-271 ₪

 

ההפקה המקורית מברודווי מגיעה לראשונה לישראל לשבוע בלבד!

למעלה מ-30 מיליון איש כבר צפו במחזמר זוכה פרסי הטוני, כולל פרס המחזמר הטוב ביותר.

בכיכובה של שירי מימון בתפקיד רוקסי הארט.

 

07-11.03.2019 , היכל התרבות תל אביב

 

רוקסי הארט, ולמה קלי ובילי פלין ינחתו בישראל בחודש מרץ הקרוב ויביאו איתם את כל הריקודים, התלבושות, התפאורה והקאסט המשובח לחגיגה אחת גדולה של "כל הג'אז הזה".

המחזמר בהפקתו הנוכחית עלה בברודווי ב-1996 ומאז לא הפסיק לרוץ. המחזמר מחזיק בשיא המפואר של ההצגה שרצה הכי הרבה זמן בברודווי בניו יורק ובווסט אנד הלונדוני!

עלילת המחזמר מתרחשת בתקופת היובש של שנות ה-20 בשיקגו, ארה"ב. 'שיקגו' מביא את סיפורה של רוקסי הארט - עקרת בית ורקדנית במועדון לילה, שרוצחת את המאהב שלה אחרי שאיים לעזוב אותה. הפחד מהרשעה מוביל אותה לשטות בציבור, בתקשורת ובחברתה לתא המעצר - ולמה קלי. רוקסי הארט שוכרת את שירותיו של עורך הדין הפלילי מס' 1 בשיקגו, בילי פלין, אשר עוזר לה להפוך את הפשע הנתעב שלה לכותרות מרעישות, שהיו יכולות בקלות להיגזר מעיתוני היום.

ההפקה האמריקאית בבימויו של דיוויד היסלופ (David Hyslop) ועם הכוריאוגרפיה של דיוויד בושמן (David Bushman) תגיע לארץ בהרכב מלא, עם התפאורה המושקעת של ג'ון לי ביטי (John Lee Beatty) והתלבושות המפוארות של וויליאם אייבי לונג (William IveyLong). לצד שירי מימון בתפקיד רוקסי הארט, יצטרפו אמרה - פיי רייט (Amra-Faye Wright) בתפקיד ולמה קלי, טום הוויט (Tom Hewitt) בתפקיד בילי פלין, אוון הרינגטון (Evan Harrington) בתפקיד איימוס הארט, קאדי הופמן (Cady Huffman) בתפקיד מאטרון 'מאמא' מורטון ורייאן לואו (R. Lowe) בתפקיד מארי סאנשיין.