פסטיבל תור הזהב

כרטיסים במחירים מיוחדים

 

9-15 באפריל 2020 (חול המועד פסח) - מתחם התרבות אשדוד

 

פסטיבל תור הזהב ה-8 יוצא לדרך!

הראל סקעת, מרגול, להקת שלווה, אסף אמדורסקי, שלומי שבן ,יעל קראוס, גדי סוקניק, דקלון, דורית ראובני, אהרון פררה, יעקב בודו, רבי דוד אדרי, הדסה ישורון, טיראן ניקוגוסיאן, טארק כיוף, יאמאס, דקלון, מיכל ברט ביחד עם אנסמבל Pasito, אברהם ברדה ואליאס אספניולי, תיאטרון היידישפיל, התזמורת הסימפונית אשדוד.

פסטיבל תור הזהב, חוגג את שנתו השמינית, בארבעה ימים של חגיגה רב תרבותית סוחפת.

"תור הזהב" ממשיך גם השנה בקו האמנותי של הפקת מופעי מקור ויצירת שיתופי פעולה חד פעמיים המשקפים את הפתיחות בתרבות היהודית בפרט והישראלית ככלל.

הפסטיבל מעלה על נס את מושג "תור הזהב" והאנדלוסיה בתוכו, כתפיסת עולם תרבותית עשירה ומרתקת. אנדלוסיה היא השקפת עולם של פתיחות ומתינות תרבותית, היוצרת שיתופי פעולה וגשרים בין תרבויות ודרך חיים המעמידה את האמנויות, הספרות וההגות בראש סדרי החיים, מול חומרנות חולפת.

הפסטיבל בא להאיר את הקשר בין הקהילות הרבות והמגוונות ואת המאפיינים של כל אחת ואחת מהן. החיבור ביניהן, הוא היוצר פסיפס מוזיקלי ותרבותי מרתק הקושר את קצות הקשת המרכיבה את החברה הישראלית. 

הפסטיבל השנה מתהדר במופעים במגוון שפות: מלאדינו, יידיש, כורדית, ערבית, יוונית, פרסית, מגרבית ועד תוניסאית.

 

*ההטבה תקפה למופעים הבאים בלבד:

לילות שיראז, אלף לילה ולילה, אמדורסקי שבן וקראוס שרים החלונות הגבוהים, לדינו, צלילי כורדיסטאן, פלמנקו en mendio, נשמה יהודית צוענית, ימים נוראים, תוניס אל-ח'דראא, יאמאס - חגיגיה יוונית, כולם אותו הדבר, כשהטנגו פגש את הכלייזמר בבלקן.

 

אופן המימוש:

לחצו למטה על כפתור "להורדת קוד ההטבה", הקלידו את מספר ת.ז של בעל המנוי והקוד למימוש ההטבה ישלח אליכם בהודעת SMS ובדואר אלקטרוני לכתובת המייל ולמספר הטלפון המעודכנים במערכת.

לרכישת כרטיסים לחצו כאן

לאחר בחירת המופע והכסאות באולם יש לבחור בהטבה "ידיעות אחרונות" ובשלב הבא להזין את קוד ההטבה שקיבלתם. רק לאחר הזנת הקוד המחיר יתעדכן.