פסטיבל תור הזהב

מגוון מופעי הפסטיבל במחירים מיוחדים

 

פסטיבל תור הזהב ה-7 יוצא לדרך!

21-24.4.19 (חוה"מ פסח) - מתחם התרבות אשדוד

 

פסטיבל תור הזהב, חוגג את שנתו השביעית, בארבעה ימים של חגיגה רב תרבותית סוחפת.

"תור הזהב" ממשיך גם השנה בקו האמנותי של הפקת מופעי מקור ויצירת שיתופי פעולה חד פעמיים המשקפים את הפתיחות בתרבות היהודית בפרט והישראלית ככלל.

הפסטיבל מעלה על נס את מושג "תור הזהב" והאנדלוסיה בתוכו, כתפיסת עולם תרבותית עשירה ומרתקת.

אנדלוסיה היא השקפת עולם של פתיחות ומתינות תרבותית, היוצרת שיתופי פעולה וגשרים בין תרבויות ודרך חיים המעמידה את האמנויות, הספרות וההגות בראש סדרי החיים, מול חומרנות חולפת.

הפסטיבל בא להאיר את הקשר בין הקהילות הרבות והמגוונות ואת המאפיינים של כל אחת ואחת מהן. החיבור ביניהן, הוא היוצר פסיפס מוזיקלי ותרבותי מרתק הקושר את קצות הקשת המרכיבה את החברה הישראלית. 

הפסטיבל השנה מתהדר במופעים במגוון שפות: מלאדינו, יידיש, חכתיה, ערבית, הודית, אתיופית, מגרבית ועד רומנית.

אתניקס, בועז שרעבי, דיקלה, עידן עמדי, שמעון בוסקילה, זיו יחזקאל, בנימין בוזגלו, סאנא מראחטי ממרוקו, אושיק לוי, דורית ראובני, דפנה דקל, אהרון פררה, מור קרבסי, טזטה בנד עם הזמרת קנוביש אבבה מלס, יענקל'ה מנדל, יובל טייב, ציון גולן, שהרה בלאו, עמנואל ירדאי, גילה חסיד, הרב דוד מנחם, אנסמבל השירה של ענבל ואנסמבל פייטני המאקם –אשדוד, חנן בר סלע והכלייזמרים, תיאטרון היידישפיל ובהשתתפות 3 התזמורות: האנדלוסית הישראלית– אשדוד, הסימפונית אשדוד ותזמורת נצרת.

 

אופן המימוש:

לחצו למטה על כפתור "להזמנה", הזינו את ת.ז של בעל המנוי, וקוד ההטבה ישלח אליכם בהודעת SMS ובדואר אלקטרוני לכתובת המייל ולמספר הטלפון הנייד המעודכן במערכת.

לרכישת כרטיסים לחצו כאןהזינו את קוד ההטבה בתהליך הרכישה ובחרו בתעריף מנויי ידיעות אחרונות.