מפצח האגוזים על הקרח

1+1 על כל הכרטיסים

באמצע הקיץ הישראלי יהפכו מיטב האולמות בישראל לזירה חורפית מדהימה במסגרת סיבוב ההופעות של התיאטרון הלאומי הרוסי על הקרח של סנט פטרסבורג שיעלו את המופע  "מפצח האגוזים על הקרח". 

"מפצח האגוזים" הינו הפקת ענק לכל המשפחה, שלובה בטכנולוגיות ואפקטים מיוחדים, משלג אמיתי שיורד על הבמה ועד לפעלולי תאורה מרהיבים. במופע מרחפים אמני הלהקה בוירטואז'יות מעל הבמה לצלילי המוסיקה של צ'ייקובסקי. המופע בתל אביב יהיה בליווי התזמורת הסימפונית חיפה.

התיאטרון הלאומי הרוסי על הקרח סנט פטרסבורג נוסד לפני 50 שנה ע"י הכוריאוגרף הרוסי המפורסם קונסטנטין בויירסקי. הפקות התיאטרון מהוות סינתזה של בלט קלאסי, תיאטרון והחלקה אמנותית על הקרח. כתוצאה מכך נוצר ז'אנר מיוחד וכוריאוגרפיה ייחודית לו. מופעי התיאטרון שופעים בתנועות וניתורים שלא קיימים בבלט הקלאסי והומצאו במיוחד עבורם. מופע הבלט על הקרח הינו דינמי יותר לעומת הבלט הקלאסי שיש בו לא מעט סטטיות – דבר שמקל על הצפייה במיוחד לצופים הצעירים.

סיבוב ההופעות יתקיים בין התאריכים 23.7.18-4.8.18 ובמסגרתו יועלו 12 הופעות ב 6 ערים ברחבי הארץ: תל אביב, באר שבע, ירושלים, חיפה, כרמיאל ורחובות.

*כרמיאל: 23.7, יום שני
*רחובות: 26.7, יום חמישי
*חיפה: 28.7, יום שבת
*ירושלים: 30.7, יום שני
*באר שבע: 1.8, יום רביעי
*תל אביב: 3-4.8, יום שישי ושבת

*המופע בתל אביב יתקיים בליווי תזמורת סימפונית חיפה

 

לרכישת כרטיסים: לחצו כאן