ניקוס ורטיס בישראל

50 ₪ הנחה על כל רמות המחיר

הזמר היווני המצליח בעולם ניקוס ורטיס - מגיע להופעה בישראל ומארח את שלומי שבת  

21  ביוני 2018, היכל מנורה מבטחים, ת"א

 

ניקוס ורטיס, הזמר היווני המצליח בעולם יגיע בקיץ הקרוב להופעה אחת  ב-21 ביוני במנורה מבטחים. ורטיס  יגיע מלווה בנגניו ויבצע את מיטב להיטים וכן שירים מאלבומו החדש שיצא לאור בחודש דצמבר 2017.

ורטיס הזמין את שלומי שבת להתארח במופע בשל החיבור העמוק של כל אחד מהם למוסיקה היוונית. השניים יבצעו יחד שירים וביצועים חדשים ומיוחדים להופעה.

הקשר של ורטיס עם הקהל הישראלי החל ב-2011 ומאז חזר והופיע בארץ מספר פעמים. בשנה שעברה קיים מופע בהיכל מנורה מבטחים בו אירח את עידן רייכל ובקיץ הקרוב יחזור כאמור בפעם השישית.

ניקוס החל את דרכו המוזיקלית בגיל 15 במועדונים קטנים ולאחר יציאת אלבום הבכורה שלו ב- 2003, הפך במהרה לכוכב ענק, שאלבומיו נמכרים במיליוני עותקים ברחבי העולם. מופיע דרך קבע  במועדון הלילה orama בסלונקי ובמועדון Yaton באתונה , הופעותיו הן תמיד SOLD OUT. המועדונים האלה מהווים מוקד עלייה לרגל לישראליים רבים המגיעים במיוחד ליוון בכדי לצפות בזמר יווני הכי אהוב בישראל.

רבים משיריו של ורטיס תורגמו לעברית והפכו ללהיטים, ביניהם: "זה אני", "כשאת איתו", "פעם בחיים", "עולם אפור", "אם תחכי לי" ועוד רבים.  באלבומו האחרון, כלל ורטיס את השיר שחיבר  "מאוהב" ללחן  של עידן רייכל "שאריות של החיים", שיר שנולד כתוצאה משיתוף פעולה של השניים.

את ורטיס מביאה לישראל חברת EGOeast productions' - המתמחה בתוכן בינלאומי: הופעות חיות, פסטיבלים ואירועי קונספט מיוחדים. בין הפקות הגדולות EGOeast הביאה לארץ: מופעי מקהלת הצבא האדום, קרייג דיוויד,The Blues Brothers, Chris Norman, אליס קופר, פסטיבלים מוזיקאליים בינלאומיים וכו'.

 לרכישה - לחצו כאן