מוזיאון מדעטק חיפה

כרטיס ב-50 ₪ במקום 89 ₪

 

מדעטק מציג: דיגיטלי - תערוכה חווייתית אינטראקטיבית של טכנולוגיה, משחק, אמנות ומדיה

תערוכה מקורית, חדשה ואינטראקטיבית לכל המשפחה. מפגש מרתק וצבעוני בין העולם הוירטואלי והפיזי החושף למבקרים את העולם הדיגיטלי מנקודת מבט שטרם ראו.

בתערוכת המבקרים יכולים לראות את עצמם מבעד למראה הדיגיטלית: איך הזהות הדיגיטלית שלנו מתגבשת-- ואיך היא שונה מהזהות היומיומית שלנו. איך אנחנו נראים בעיני אחרים ברשת-- ואלו עקבות אנחנו משאירים אחרינו ברשת.

התערוכה - צבעונית וחוויתית - מתאימה לכל המשפחה; ילדים צעירים יוכלו להתנסות בטכנולוגיות חדשות ובמוצגים מפתיעים, המבוגרים יותר יוכלו גם להבין את המשמעויות העמוקות יותר של הנוכחות שלנו באינטרנט.

לצד התערוכה מוצג מופע אינטראקטיבי - "משעמם לי" - על חשיבות השעמום והיכולת להתנתק מהמסכים ולהנות מהעולם האמיתי שקיים סביבנו תמיד, ואנחנו לפעמים שמים לב אליו רק כשאנחנו מצליחים לכבות את הטלוויזיה והסמארטפון.

עוד במדעטק: 20 תערוכות קבע אינטראקטיביות עם מבחר ענק של מוצגים פעילים מרתקים שמלמדים על עולמות המדע והטכנולוגיה בדרך חווייתית ומהנה. אנרגיה ירוקה, תעופה, עולמו של ליאונרדו דה-וינצ'י, המדע שמאחורי הקסמים, אסטרונומיה ועוד.

כמו כן פארק מדע ובו מוצגי ענק בסגנון לונה פארק, מתחם הגיל הרך ובו פעילויות ייעודיות לפעוטות בארבעה מרחבי פעולה מעשירים וסינמטריקס - קולנוע רב חושי בתלת מימד (בתשלום נוסף).

 

אופן המימוש:

לחצו למטה על כפתור "להזמנה" , הקוד ישלח אליכם בהודעת SMS  ובדואר אלקטרוני לכתובת המייל ומספר הטלפון הנייד המעודכן במערכת.

 

לרכישת כרטיסים: לחצו כאן