לאוניד פטשקה

כרטיס 1+1

 

23.7-28.7 ברחבי הארץ

 

פרויקט הג'אז הבינלאומי של לאוניד פטשקה בכיכובו של בנה היחיד של מלכת הג'אז אלה פיצג'רלד - ריי בראון הבן (ארה"ב)

“Black Jazz Soul” - מורשת הג'אז של אלה פיצג'רלד

בהשתתפות: לאוניד פטשקה (ישראל), פסנתר | רוי יאנג (בריטניה - ישראל), זמר | הלהקה של לאוניד פטשקה

לאוניד פטשקה – פסנתרן ג'אז מפורסם, מלחין, מפיק ומנחה תוכניות רדיו וטלויזיה. בסקר שנערך באונ' קיימברידג', פטשקה נמנה בין מאה המוסיקאיים המובילים של המאה העשרים. בעקבות זאת הוזמן להשתתף בקונצרט חגיגי בבית הלבן בשנת 2000. 

פטשקה הינו אחד הוירטואוזים הידועיים בעולם הג'אז, וזכה ב-17 פרסים בתחרויות בינלאומיות. בשנת 2005 הוא קיבל את מדלייה מטעם הכנסת על תרומתו לתרבות הישראלית ונבחר פעמים רבות כ"איש השנה" בישראל (בתחום התרבות). 

לאוניד פטשקה מופיע בכל רחבי העולם, ובמסגרת ההופעות מנגן לצידם של כוכבי הג'אז הבולטים בעולם. ביניהם: רנדי ברקר, מונטי ווטרס, מייק סטרן, ביל אוונס, ג'ו לובנו ורבים אחרים.

״Black Jazz Soul״ - הפרויקט החדש של לאוניד פטשקה שמוקדש למורשת הג׳אז של אלה פיצג׳רלד. השתתפותו של בנה היחיד – ריי בראון הבן – מקנה לפרויקט הייחודי הזה את הטאץ׳ הנוסטלגי. “Black Jazz Soul” צפוי להיות האירוע התרבותי הבולט של השנה. הפרויקט הינו מסע נוסטלגי אל עבר "הג'אז הישן והטוב" שישלב את סגנונות הסווינג, סואול, בלוז, רוקנרול ובוגי ווגי.

בפרויקט משתתפים: אורח מיוחד - זמר הג'אז רוי יאנג, והלהקה של לאוניד פטשקה (ולרי ליפץ, קונטרבס; אלקס אקופוב, תופים; אולג ניימן, סקסופון).

 

* ההטבה תקפה ל-4 מקומות צדדיים בכל קצה של כל שורה באולם/יציעים/גלריות. חובה לבחור זוג כרטיסים לפחות בההזמנה אחת. 

 

לרכישת כרטיסים לחצו כאן