חואן פבלו אסקובר מגיע לישראל

כרטיסים במחירים מיוחדים

 2 ביוני, היכל התרבות ת"א, 20:30

חואן פבלו אסקובר, בנו היחיד של פאבלו אסקובר יעלה על בימת היכל התרבות, לשיחה אישית, אחד על אחד מול אילנה דיין בליווי חומרים דוקומנטריים נדירים

 

"נרקוס", סדרת הלהיט של נטפליקס, הכירה לעולם כולו את סיפורו של גדול ברוני הסמים אי פעם – פבלו אסקובר.
הילד העני ממדיין בקולומביה של שנות ה-60-70,  שהפך בשנות ה-20 לחייו לראש קרטל שהבריח כמויות אדירות של קוקאין לארה"ב וגרף קרוב ל-420 מיליון דולר בשבוע. בסוף שנות ה-80  שלט אסקובר בכ-80% משוק הקוקאין העולמי והבריח 15 טון סם מדי יום. כשהיה בן 28 בלבד, נאמד הונו בכ-30 מליארד דולר.

 לאחר מותו, בנו הבכור - חואן פבלו אסקובר (בן 40) הוריד פרופיל, שינה את שמו לסבסטיאן מרוקין ועבר לארגנטינה. ברבות השנים הפך לאדריכל ולסופר המקדיש מזמנו למיגור הפשע והסמים.בשנת 2014 פרסם את הספר "פבלו אסקובר: אבא שלי", תחת שמו המקורי - חואן פבלו אסקובר. ההכנסות מהספר נתרמו לעמותות צדקה קולומביאניות שונות. בשנת 2009 השתתף בסרטו התיעודי של הבמאי הארגנטינאי ניקולאס אנטל "החטאים של אבא שלי", בו ביקש להתפייס עם ילדי הפוליטיקאים שרצח אביו ולגנות את האלימות בה נקט. כיום מכריז שאינו מסכים עם אורח החיים רווי הפשע של אביו, אבל מבהיר שתמיד ייצא להגנתו כהורה.

 

 אסקובר יגיע ביוני הקרוב לביקור ראשון בישראל  ויעלה על בימת היכל התרבות ב-2.6 לראיון חד פעמי ואישי מול אילנה דיין. האירוע ילווה בחומרים דוקומנטריים נדירים לרבות קטעי וידאו ותמונות שטרם נחשפו. בשיחה יספר על הפשעים אליהם נחשף בעל כורחו כילד וכנער צעיר ועל ילדותו יוצאת הדופן, שהייתה לדבריו סוג של "דיסנילנד". אסקובר טוען כי את מחיריה הכבדים הבין רק כאדם בוגר.   

* הריאיון ילווה בתרגום סימולטני לעברית

*כרטיסים במחירים מיוחדים! 50 ש"ח הנחה על כל רמות המחיר

 

לרכישת כרטיסים: לחצו כאן