המכשף מברזיל

ספר ב-40 ₪ במקום 78 ₪

 

המכשף מברזיל - ספר שלישי בסדרת הספרים רבי המכר לנוער "סודות הכדורגל של נועם" מאת שמעון גרשון

 

שני הספרים הראשונים בסדרת "סודות הכדורגל של נועם" הפכו לרבי מכר וזיכו את שמעון בספר זהב ובחיבוק גדול מהילדים ומהוריהם, וגם ממבקרי הספרות.

"המכשף מברזיל" הוא ספר מודרני, מותח וקצבי, המעורר מחשבות על ביטחון עצמי, כוח רצון, התמודדות עם לחץ חברתי, התגברות על פחדים וחששות. הספר מעביר את המסר של קבלת האחר, באופן מרגש ובלתי צפוי

הטורניר היוקרתי והנכסף מכולם, אליפות העולם בכדורגל לנערים, מתקיים השנה בברזיל הרחוקה ונועם מוצא את עצמו, כקפטן החדש של נבחרת ישראל, במבחן מנהיגות מאתגר – כשמצד אחד, הציפיות ממנו גבוהות ומלחיצות ומצד שני, יריבים בתוך הקבוצה שלו מחכים רק להזדמנות להפיל אותו.

אל כפר הנבחרות מגיעה גם נבחרת גרמניה המשובחת שבראשה עומד הייזר, מנהל המשלחת, שמחפש אחר סוד עתיק ועוצמתי, שיכול להכריע את אליפות העולם לטובת הנבחרת שלו, והוא לא מתכוון לתת לאף אחד לעמוד בדרכו עד שישיג אותו.
נועם, ביחד עם חברו לנבחרת דניאל והיאלי, עיתונאית צעירה וחריפה, יוצאים למירוץ עוצר נשימה לעבר אותו כוח קסום ואל הפיתוי הגדול ביותר שמולו ניצב נועם אי פעם – הצלחה אישית מול הצלחת הקבוצה. בפעם הראשונה נמצא נועם בסכנת חיים ממשית והבחירה קשה יותר מתמיד.

שמעון גרשון, קפטן הפועל תל אביב ונבחרת ישראל בכדורגל לשעבר, אחד מגדולי שחקני הכדורגל הישראלי לדורותיו. הוא הוביל את קבוצותיו לזכייה בשלוש אליפויות ישראל, בחמישה גביעי המדינה ובשני גביעי גביע הטוטו. במשך שנים טיפח עשרות שחקני כדורגל צעירים.

עורכת: מירב הלפרין | איורים: גל אור

 

אופן המימוש:

לחצו למטה על כפתור "להזמנה", הקלידו את מספר ת.ז של בעל המנוי והקוד למימוש ההטבה ישלח אליכם בהודעת SMS ובדואר אלקטרוני לכתובת המייל ולמספר הטלפון המעודכנים במערכת.

לרכישת הספר לחצו כאן והזינו את קוד ההטבה שקיבלתם.