"החיים הם קברט" בתיאטרון הקאמרי - בכורה

כרטיס ב-149 ₪ במקום 350 ₪

 

*עקב ההוראה האוסרת על התקהלויות, תיאטרון הקאמרי הפסיק את פעילותו עד לסוף אפריל 2020.

 

"החיים הם קברט" - מחזות הזמר הגדולים, מאז ועד היום 

משתתפים: איציק כהן, דנה פרידר, גל פופולר, רויטל זלצמן, עופרי ביטרמן, נוי הלפרין, ירדן ניקפהמה/שני שאולי.

להקה: הגר אנגל, ברק ביטון, שחף בלאש, שני דקל, יובל הבה, לירון ויגדור, ציון חורי, מעיין טרייביש, אור משה, רז סלמון, רוני עובדיה, איתי קורן, אלה רוזנצוויג.

בימוי וכוריאוגרפיה: עוז מורג

דרמטורגיה וייעוץ אמנותי: אורי אוריין ניהול מוזיקלי: אוהד בן אבי תפאורה: אדם קלר תלבושות: אורנה סמורגונסקי תאורה: אורי מורג הדרכה קולית: נעמה לוי קורפטיטור: גיורא ליננברג ניהול חזרות ריקוד: מתן בן שימול ע.במאי: חיים פיליבה

אלברט הוא איש לא ממש מיוחד, או כמו שאמא שלו הייתה אומרת "איש ממש לא מיוחד"! אבל יש דבר אחד בעולם שאלברט אוהב יותר מהכול: מחזות זמר!

בעזרת אוסף התקליטים שלו הוא מפגיש אותנו בערב אחד בסלון ביתו עם טוני ומריה מ"סיפור הפרברים", עם סאלי מ"קברט", עם טוביה מ"כנר על הגג", עם קזה מ"קזבלן" ועם כל הדמויות והרגעים הקסומים ממחזות הזמר האהובים שעלו בקאמרי לאורך השנים וקמים לתחייה לנגד עיניו.

חגיגה נוצצת ומרגשת של שחקנים, רקדנים, זמרים, אינספור תלבושות, שירים ובעיקר הרבה מוסיקה!

רשימה מלאה של מחזות הזמר:

קזבלן, סיפור הפרברים, שיער, יוסף וכותונת הפסים המשגעת, כנר על הגג, מצחיקונת, המפיקים, שגעון המוסיקה, שלמה המלך ושלמי הסנדלר, סלאח שבתי, פשוט לאהוב, לילה לא שקט, זה אני, זהר, קברט, שורת המקהלה, עלובי החיים.

 

*ההטבה בתוקף עד 31.12.20

 

אופן המימוש:

לחצו למטה על כפתור "להורדת קוד ההטבה", הקלידו את מספר ת.ז של בעל המנוי והקוד למימוש ההטבה ישלח אליכם בהודעת SMS ובדואר אלקטרוני לכתובת המייל ולמספר הטלפון המעודכנים במערכת.

לרכישת כרטיסים לחצו כאן

בחרו את תאריך המופע ואזור הישיבה והזינו את קוד ההטבה שקיבלתם בתחתית החלון שנפתח. רק לאחר הזנת הקוד, תופיע ההטבה למנויי ידיעות אחרונות.