דון קישוט

כרטיס 1+1 במתנה

לראשונה בישראל!

תיאטרון הבלט הלאומי של רוסיה
בסבב הופעות מיוחד לכבוד חגיגות 50 שנות יצירה
של ויאצ'סלב גורדייב, מייסד ומנהל התיאטרון

בלט ב-2 מערכות ו-6תמונות

"דון קישוט"

מוסיקה מאת ל. מינקוס 

כוריאוגרפיה: מ. פטיפה, א. גורסקי  |  עריכה ובימוי: ו. גורדייב

הפקה גרנדיוזית בהשתתפות 120 אמנים על הבמה
בליווי התזמורת הסימפונית חיפה

"לראות את כשרון הבלט הרוסי בשיאו – זאת הזדמנות נדירה... " – כך הגיב העיתון "ווסטרן מורנינג ניוז" לאחר הופעות תיאטרון הבלט הלאומי (Russian State Ballet Theatre) שהתקיימו בבריטניה.

תיאטרון הבלט הלאומי של רוסיה הינו אחד התיאטראות לבלט המובילים ברוסיה, להקת סולנים של ממש, המגיע אלינו לסבב הופעות מיוחד, עם ההרכב הראשוני, לכבוד חגיגות היובל של מייסדו. המוסיקה השמחה של לודוויג מינקוס, הכוריאוגרפיה הוירטואוזית של מריוס פטיפה ואלכסנדר גורסקי, בעריכה ובבימוי המקורי של ויאצ'סלב גורדייב, התפאורה והתלבושות המפוארות שנעשו ע"י אמנים מוכשרים ממוסקבה – בהפקה הזאת יש את כל המרכיבים של גולת הכותרת התיאטראלית לעונה הקרובה!

עפ"י ויאצ'סלב גורדייב, "דון קישוט" הינו בלט חגיגי, המשלב מוסיקה מדליקה ומשמחת בסגנון ספרדי, כוריאוגרפיה וירטואוזית, תפאורה ותלבושות ססגוניות. הוא מלא באהבה, הומור ושמחת חיים, ומעביר אותם לקהל הצופים. ולרקדנים הוא מהווה הזדמנות נהדרת להראות את כל היכולות הכוריאוגרפיות שלהם במלוא הפאר". ולא בכדי "דון קישוט" הינו אחד מחמשת מופעי הבלט הפופולאריים בעולם!

בגרסתו של גורדייב, עפ"י הליברית שכתב, "דון קישוט" הפך לדינמי יותר ומוסיקאלי יותר. נוספו לו ריקודים ודמויות חדשות, שעיטרו את המופע. למשל, דון קישוט וסנצ'ו פנצ'ו ,מדמויות זוטריות בגרסה המסורתית, אצל גורדייב קיבלו ריקודים משלהם, המבליטים את אופיים. לראשונה ללחן המקורי נוספו קטעים חדשים מתוך מורשתו של לודוויג מינקוס בוינה.

לרכישה לחצו כאן