ג׳ים ג׳פריז | Jim Jefferies

כרטיס החל מ-221 ₪

 

21.12.19 - היכל שלמה, תל אביב

 

ג׳ים ג׳פריז חוזר לישראל אחרי שתי הופעות סולד אאוט פנומנליות ב- 2016, הקומיקאי המבריק ג׳ים ג׳פריז התאהב בישראל ויחזור לבקשתו להופעה מיוחדת בפורמט 360 מעלות.

ג׳ים ג׳פריס הוא סטנדאפיסט, קומיקאי, שחקן וכותב אבל את הזינוק המטאורי של הקריירה שלו הוא חייב להופעותיו בטלוויזיה האמריקאית בסיטקום Legit ובלייט נייט של קומדי סנטרל The Jim Jefferies Show. הוא נחשב לאחד הקומיקאים הפרובוקטיביים ביותר בעולם. שמו הולך לפני כמי שיש לו פה גדול, הפרובוקציה אינה זרה לו, אין לו מחסומים, ההומור שלו שנון ומרושע, אין לו אלהים, ופשוט אי אפשר שלא להתאהב בו.

הוא גדל באוסטרליה ובגיל צעיר מאוד עלה על הבמות. תחילת הקריירה שלו היתה באנגליה ומהר מאוד הרדאר האמריקאי קלט אותו שם. הוא פרץ בספיישל שהופק ע"י HBO שנקרא I swear to god (אני נשבע/מקלל לאלוהים) ובהמשך בספיישל מופלא בערוץ showtime שנקרא Alcoholocaust (אלכוהושואה) וב-bare (חשוף/פשוט) שהופק ע"י נטפליקס.

ג'פריס היום הוא אחד השמות החמים ביותר בעולם הקומדיה, לא ברור אם משום או למרות שהצליח לעצבן שורה ארוכה של אנשים וארגונים ביניהם ארגוני הנשק בארה"ב, ארגוני זכויות נשים, ארגוני תמיכה בהפרעות למידה, הכנסייה ומאמיני כל הדתות. את הקהל הישראלי הוא הצליח להקסים במהירות הבזק בביקור הראשון שלו כאן. כעת הוא חוזר, לבקשתו אחרי שהתאהב בארץ ובקהל המקומי להופעת 360 מעלות מיוחדת.