אייר סופליי | AIR SUPPLY

כרטיס החל מ- 227 ₪

 

בואו להתאהב תחת כיפת שמיים זרועי כוכבים באמפי קיסריה לצלילי בלדות האהבה הממכרות של להקת אייר סופליי

16.5.19 - אמפי קיסריה

 

להקת אייר סופליי חוזרת לישראל בדיוק בזמן להמיס את קיפאון החורף והלב לשתי הופעות בלבד, היכונו להתרגש עם אינספור להיטים שכובשים לבבות למעלה מארבעה עשורים:

All Out Of Love - Lost In Love - Making Love Out Of Nothing At All

The One That You Love - The Power of Love - Now and ForeverLonely Is the Night - Just As I Am - Even the Nights Are Better

Sweet Dreams

השירים של אייר סופליי הם פס הקול שמלווה אלפי חופות, נשיקות ראשונות, אהבות ושברוני לב ברחבי העולם. אין פלייליסט או תחנה שלא מחזיק תקליט חרוש של הלהקה שהפכה לשם נרדף לאהבה. זהו ביקורה הרביעי בישראל לאור דרישת הקהל שמילא את ההופעות עד אפס מקום בכל אחד מביקוריה המרגשים פה.

שגראהם ראסל וראסל היצ'קוק נפגשו באוסטרליה ב1975 בבקסטייג' של הפקת המחזמר ישו כוכב עליון הם לא ידעו שהרומן המוזיקלי שלהם יוליד אלבומים שימכרו במיליונים ושיום אחד הם ישברו את שיא הלהיטים של הלהקה האהובה עליהם, הביטלס. הם התחילו ליצור מוזיקה בזמנם החופשי ולהקת אייר סופליי נולדה. הם זכו בעיקר להצלחה מקומית עם אלבומם הראשון, ועל אף שנבחרו לחמם את הסיבוב העולמי של רוד סטוארט הם טרם פרצו את גבולות היבשת המרוחקת. עד שהשיר Lost in Love התגלגל לידיו של מפיק אמריקאי בArista Records והשאר היסטוריה.

Lost in love הפך לסינגל הכי נמכר בעולם, צעד בראש כל מצעדי הלהיטים ונבחר לשיר השנה של 1980. אייר סופליי לא רק פרצו את השוק העולמי הם ריסקו אותו. הסינגל השני all out of love כבש פסגות נוספות והצטרף לרצף של שבעה סינגלים בטופ חמש במצעדים, שיא שהחזיקו עד אז.