הרצאות טוקהאוס

כרטיסים במחירים מיוחדים

טוקהאוס ביריד המזרח, נמל תל אביב הוא בית להרצאות עם בר מסעדה - המרכז החדש של סצנת ה"טוק" (TALK). 
במקום אפשר ליהנות מהרצאות, סדרות, ראיונות, פאנלים, הרצאות קצרות בנושאי: תרבות, מדע, פסיכולוגיה, פילוסופיה, טכנולוגיה, הסטוריה, פוליטיקה, כלכלה, בידור וסיפורים אנושיים עם חוקרים, מדענים, אמנים, סופרים, אנשי חברה ורוח, מנטורים הטובים בתחומם.וגם מופעי סטנד-אפ לא שגרתיים, ערבי פואטרי סלאם, אירועים רב-תחומיים של הרצאות קצרות ועוד. 

 

שי אביבי ומיכל ליבדינסקי - באושר ובעושר
חמישי, 14/06/18, 21:00

מערכונים מרירים-מתוקים על זוגיות
מופע קומי על כל העליות והמורדות בחיי הזוגיות שיותיר אתכם בתחושה שאתם לא לבד בסרטים של עצצכם ושהכול בסדר.
שי אביבי ומיכל ליבדינסקי היו נשואים 15 שנים כשהחליטו להיפרד. אחרי כמה חודשים בנפרד, כשהחליטו לשקם את הזוגיות והאהבה חזרה לפרוח, החליטו השניים לספר את כל האמת לכולם ולדבר על הכל בצחוק, בקלילות ובהומור.
כרטיס ב- 60 ₪ במקום 89 ₪

 

שרה איינפלד – לשבור את החומות
רביעי, 20/06/18, 21:00

נולדתי לקהילה חרדית סגורה. ילדה - אישה שחייה מתנהלים בשוליים, הגננות והמורות חינכו אותי ללכת בצדי הדרכים, כדי שחלילה לא אפריע לעיניו של אף גבר. לימדו אותי שהיופי שלי והעצמה הנשית שלי, הם דברים שצריך להסתיר. שאני טובה רק כשאני כנועה.ואם חלילה לא אתנהג לפי הכללים- מחכה לי אש הגיהינום.

לתפיסתם תפקידי בעולם הוא להינשא לאברך ירא שמיים ולגדל ילדים. ואכן, מהר מדי זה הגיע, השידוך.תוך תקופה קצרה מצאתי את עצמי לצידו של זר, צועדים בדומיה לחופה.
וכך מצאתי את עצמי בנישואים אומללים ומקטינים. אמא צעירה, שכל תפקידה לדאוג לבית סביב השעון. חשתי שהחומות סוגרות עלי מכל עבר, משפחה, קהילה, חברה, ולי אין קול בתגובה.

דבר אחד ידעתי. ביום שאפסיק להיות האישה הקטנה והצייתנית, ביום שארצה לעזוב - יקרעו ממני בכוח את הילדים. כשחשבתי על העתיד שצפוי להם הבנתי שעלי לעשות מעשה.

סיפורה המרתק והמרגש של שרה איינפלד, מי שהייתה חסידת גור, אחת החסידיות הקיצוניות ביותר, והעזה לחזור בשאלה. על היציאה מחומות הגטו החרדי, החרם ככלי לשליטה ופיקוח, דיכוי נשים בשם הצניעות והתורה ועל חייה החדשים כיום.
כרטיס ב- 35 ₪ במקום 50 ₪

ד"ר חן קוגל –ה"CSI הישראלי"– מסתורי הרפואה המשפטית
שני, 02/07/18, 21:00

כל מקרי המוות הלא טבעי בישראל, קרבנות תקיפה מינית וחשודים בעבירות, עוברים דרך מקום אחד בלבד – המכון לרפואה משפטית באבו כביר.

ד"ר חן קוגל  - מנהל המכון לרפואה משפטית באבו כביר, בהרצאה ייחודית עם לא מעט הומור, על אחת מהעבודות החשובות והמרתקות בעולם – חקירת פשעים באמצעות רפואה משפטית;ה-CSI  הישראלי.

מה הרציונל הרפואי בקביעות שנעשו במקרים מפורסמים כמו רצח תאיר זאדה, פרשת רוז פיזם, פרשת ניסים חדד שזוכה מאונס קטין לאחר 4 וחצי שנות מאסר ובעוד חקירות של מקרי מוות לא ברורים? איך מבינים אם הקליע בא מימין או משמאל, ואיך זה עלול להפליל את האדם הלא נכון?
מהם הדרכים לקבוע את סיבת המוות ואיך מעריכים את זמן המוות?
מה ניתן להעריך בזירת האירוע?
וגם - מה הקשר בין סדרות הטלוויזיה המתארות את עבודת חוקרי הזיהוי הפלילי לבין המציאות?

ד"ר חן קוגל הוא מנהל המכון לרפואה משפטית מזה כ-3 שנים, לפני כן עבד במכון לרפואה משפטית וחשף פרשיות שחיתות מרובות. לאחר שהתגלה כי הוא זה שחשף את הפרשיות אולץ לפרוש מעבודתו והקים מערך פרטי לרפואה משפטית, שסיפק במשך שנים חוות דעת נגדיות לבתי משפט במשפטים רבים מאוד. לאחר מכן משהוכר כי חשיפותיו היו מדויקות קיבל את אות "אביר איכות השלטון", ובשנת 2013 מונה למנהל את המכון לרפואה משפטית.
כרטיס ב-38 ₪ במקום 55 ₪

 

שימו לב:

  • ההרצאות יתקיימו בטוקהאוס ביתן 12 ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א.
  •  פתיחת דלתות שעה וחצי לפני כל אירוע
  • הישיבה היא סביב שולחנות לפי סדר הגעה
  • מספר הכרטיסים לכל הרצאה מוגבל

 

אופן המימוש:
לחצו למטה על כפתור "להזמנה" , הקוד ישלח אליכם בהודעת SMS  ובדואר אלקטרוני  לכתובת המייל ומספר הטלפון הנייד המעודכן במערכת.

לרכישת כרטיסים להרצאה באושר ובעושרלחצו כאן
לרכישת כרטיסים להרצאה לשבור את החומותלחצו כאן
לרכישת כרטיסים להרצאה ה-CSI הישראלי  - מסתורי הרפואה המשפטיתלחצו כאן

* בעת הזמנת כרטיס יחיד ייפתח חלון קוד הטבה בו יש להזין את הקוד שקיבלתם. לאחר הזנת הקוד המחיר יתעדכן בהתאם.

להזמנה