דוד ד'אור והפילהרמונית

50 ₪ הנחה לכרטיס בכל רמות המחיר

 

24.10.19 - היכל התרבות תל-אביב

 

שמיים וארץ הפקות מציגים: דוד ד'אור והפילהרמונית - קונצרט משותף וחד פעמי!

אורחות מיוחדות: גליקריה ונרקיס

מנצח : תומר הדדי

דוד ד'אור, מהזמרים והיוצרים הבינלאומיים והמוערכים, במופע משותף וחד פעמי יחד עם הפילהרמונית בניצוחו של תומר הדדי.

דוד הופיע עם תזמורות רבות בארץ ובעולם החיבור המעניין יצר קולאז' מוזיקלי מרומם נפש אשר כולל בתוכו את היצירה המקורית שלו, המשלבת בתוכה עולמות מוזיקליים עשירים, לצד ביצועים ליצירות קלאסיות וקלאסיקות בינלאומיות המשתלבות בהרמוניה נפלאה ויחד יוצרים מופע מגוון, עשיר, ייחודי ומרתק.

ב 24.10 דוד מגיע להיכל התרבות לקונצרט חגיגי ומיוחד עם הפילהרמונית ומארח את גליקריה ונרקיס, במופע יהיו להיטים מכל הזמנים בביצועים ועיבודים חדשים ומרגשים לשירים חדשים וישנים מכל אלבומיו של דוד כגון: "קול מן השמיים", "תשמור על העולם ילד", "כל הכוכבים", "אני עף", "זמן אהבה", "הלב יודע", עד שנראה את האור", הגידי לי", "שינויים", ביצועים ליצירות קלאסיות, ביצועים לקלאסיקות בינלאומיות: "קרוזו", "אדג'יו", SUMMER TIME"" , ועוד רבים וטובים אשר הופכים את המופע למסע מרגש ועוצמתי.

מאחורי דוד כבר 19 אלבומים שהגיעו למעמד זהב ופלטינה, שיתופי פעולה עם אמנים רבים בארץ ובעולם והופעות על הבמות הגדולות והמכובדות ביותר ברחבי הגלובוס. במהלך השנים הוציא להיטים רבים שהפכו לנכסי צאן ברזל וחלק בלתי נפרד מפס הקול הישראלי אשר ביססו את מעמדו כאחד מהאמנים הטובים והמוערכים.