בריאן ווילסון | Brian Wilson

50 ₪ הנחה על כל רמות המחיר

Brian Wilson With Al Jardine and Blondie Chaplin

יום שלישי, 7 באוגוסט, בשעה 20:00, היכל מנורה מבטחים תל-אביב

בריאן וילסון האייקון הנצחי והמשפיע ביותר על תרבות הרוק, חוזר אלינו,יחד עם חבריו אל ג'רדין ובלונדי צ'פלין להופעה אחת ועם הרכב נגנים משובח, למופע שיכלול את כל הלהיטים הגדולים מכל הזמנים!

במופע הלהיטים הגדולים בלייב, ווילסון יבצע את מיטב השירים האהובים ע"י המעריצים לצד הלהיטים הגדולים שלו במהלך קריירה משגשגת של 54 שנה (!) הן מתקופת הביץ' בויז וגם מקריירת הסולו שלו.

ווילסון זכה להכרה בינלאומית כאחד הכותבים הדגולים בתרבות האמריקאית בעקבות האלבום, Pet Sounds, שקיבל שלל ביקורות אוהדות ומשבחות ושומר על מעמדו גם כיום כאחד מאלבומי הפופ הכי משפיעים בכל הזמנים.

ווילסון החל דרכו בעודו נער מתבגר כחבר שותף ומייסד בלהקת הביץ' בויז, שהוחתמה ב"קפיטול רקורדס" ב 1962 ואלבום הבכורה של הלהקה "Surfin’ Safari" ראה אור באותה שנה
החדשנות והיצירתיות של ווילסון הן מבחינת השירה והן מבחינת הכלים :המוסיקליים וסידורם כפי שבאו לידי ביטוי בלהיטים הגדולים שיצר כמו
"I Get Around", "California Girls",
"Wouldn’t it Be Nice", "God Only Knows"
והמגה להיט "Good Vibrations", ביססו את מעמדה של להקת הביץ' בויז כהלהקה המצליחה והמשפיעה ביותר באמריקה בשנות ה-60.

ווילסון זכה להישגים רבים גם כאמן סולו, מאחוריו 11 אלבומים שהקליט נכון להיום כולל האלבום המדובר שיצא ב-2004 שכלל חומרים שעבד עליהם בשנות ה-60 אך ראו אור במסגרת האלבום SMiLE. אלבום זה זיכה את ווילסון בפרס הגראמי הראשון שלו שהוביל לפרס גראמי שני עבור הפקת האלבום של הביץ' בויז ב-2011:
"The SMiLE Sessions". עם להקה משלו ועם ביקוש גבוה לראותו , ווילסון ממשיך להופיע על במות משמעותיות בטורים בינלאומיים.

ב-2015 יצא אלבום הסולו האחרון שלו:
"(
No Pier Pressure (Capitol "
ובאותה שנה היה המושא לסרט המדובר "
Love and Mercy" שבוים ע"י פיל פוהלנד בכיכובו של ג'ון קיוזאק, פול דאנו, אליזבת' בנק ופול ג'יאמטי המבוסס על סיפור חייו

 

לרכישת כרטיסים: לחצו כאן